image/svg+xml

Adrianna Dąbrowska i Robert Wysocki

Instruktorzy: Bachata

Jesteśmy instruktorami i pasjonatami tego tańca i stale się w nim doskonalimy. Jest on dla nas głównym i jedynym stylem, dlatego poświęcamy się mu w pełni a to świadczy o naszym profesjonalnym podejściu. Uczymy jak poprzez precyzję i odpowiednią technikę można poprawić jakość tańca oraz jeszcze swobodniej się w nim poczuć i prezentować estetycznie na parkiecie co w ostateczności przekłada się na niesamowitą radość i zabawę tańcem.

Adrianna Dąbrowska

Już od dziecka rozwijała się w tańcach ludowych, tańcu współczesnym, hip-hopie oraz tańcu towarzyskim. Wiele styli pozwoliło poznać taniec z różnej perspektywy i odkryć jego bardzo odmienne formy.

Po wielu latach poszukiwań odnalazła bachatę sensual, którą fascynuje się od czterech lat. Od tego czasu nie ustaje w rozwijaniu swojej techniki oraz stylingu w tym stylu tańca, uczęszczając na zajęcia i warsztaty u najlepszych polskich i zagranicznych par instruktorskich.

Robert Wysocki instruktor Bachata sensual i solo w Baila Studio Tarnów

Robert Wysocki

pierwsze zetknięcie z tańcem miał już jako dziecko uczęszczając na zajęcia tańca towarzyskiego i rock'n'rolla. Bachatą zainteresował się już w dorosłym życiu.

Od 2016 roku zaczął poświęcać kilkanaście godzin tygodniowo na zajęcia regularne, indywidualne oraz międzynarodowe festiwale.
Inwestując mnóstwo energii i czasu w naukę bardzo szybko przeszedł przez kolejne poziomy zaawansowania z czasem skupiając się coraz bardziej na stylu bachata sensual. Ukoronowaniem ciężkiej pracy było zdobycie tytułu certyfikowanego instruktora bachaty sensual - na chwilę obecną jest jedną z kilku osób w Polsce posiadających taki certyfikat. Cały czas rozwija się u najlepszych ambasadorów stylu na świecie.

Bachata Senual, którą prowadzili Adrianna Dąbrowska i Robert Wysocki w Baila Studio Tańca Tarnów