image/svg+xml

Aneta Góral

Tancerka, trener tańca towarzyskiego, instruktor fitness, magister fizjoterapii.

Jak sama mówi „Tańczę odkąd pamiętam”. Początkowo były to cheerleading, jazz, balet, a nawet hip-hop, ale ostatecznie odnalazła się w tańcu towarzyskim i pozostała z nim do dziś aż od 13 roku życia. Taniec i fizjoterapia to jej dwie wielkie pasje, które często łączy ze sobą. Współpracuje jako fizjoterapeutka z klubem tańca towarzyskiego w Krakowie oraz prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów w Tarnowie i okolicach. Prowadzi również zajęcia indywidualne i grupowe, treningi ogólnousprawniające, stretching, korekcję wad postawy oraz niwelujące ból kręgosłupa. Zajęcia fitness łączy z elementami ćwiczeń korekcyjnych oraz tańcem towarzyskim.

Aneta Góral

Aneta i Dawid Góral

Aneta Góral to wielokrotna zwyciężczyni turniejów zagranicznych, międzynarodowych, ogólnopolskich. Wraz z Dawidem zdobyła Mistrzostwo Polski formacji latynoamerykańskich.

Uwielbia współpracować z Parami Młodymi: „Uwielbiam wyzwania, które niejednokrotnie stawiają Państwo Młodzi, choreografie za każdym razem muszą być wyjątkowe, bo przecież żadna z par nie jest taka sama i właśnie to jest w tym najlepsze!”. Oprócz nauki tańca służy dobrą radą i pomocą w przypadku wystąpienia bólu, kontuzji lub innych problemów natury fizycznej. Ukończyła liczne kursy i warsztaty z zakresu fizjoterapii, m.in. masaż bańką chińską, masaż sportowy, terapia punktów spustowych, terapia powięziowa, terapia narzędziowa, kinesiology taping. Zawsze uśmiechnięta, ciepła, pomocna, zaangażowana i kontaktowa, z każdym znajdzie wspólny temat. W trakcie zajęć salę wypełnia dobry humor, zabawa i profesjonalizm.  Na pewno nie pożałujecie uczestnictwa w prowadzonych przez Nią zajęciach.

Dawid Góral

Tancerz i trener tańca towarzyskiego. Z wykształcenia inżynier Elektrotechniki.

Pozytywny i uśmiechnięty chłopak, zawsze zaangażowany, z ambicją i pasją podchodzi do tego co robi. Z tańcem związany jest od 10 roku życia. Jest to jego pasja, co widać i słychać na prowadzonych przez niego zajęciach. Nie ważne czy współpracuje z seniorami, dziećmi, czy osobami w swoim wieku, z każdym z łatwością potrafi nawiązać super relację, co skutkuje rodzinną i zabawną atmosferą na zajęciach.

Dawid Góral

Aneta i Dawid Góral

Dawid Góral jest wielokrotnym zwycięzcą turniejów tańca rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, jak również Mistrzem Polski formacji latynoamerykańskich.

Specjalizuje się w treningach tańca towarzyskiego, pierwszego tańca dla par młodych i tańcem użytkowym, ale również zajmuje się warsztatami siłowymi i wytrzymałościowymi, jak również treningami kardio i tabatą. Taniec to nie jedyna jego pasja, chętnie oddaje się też sportom rakietowym, turystyce górskiej oraz wędkarstwu. Człowiek wielu talentów. Ścisły umysł o szerokich horyzontach. Gdy poznacie Dawida, możecie być pewni, że nie będziecie się z nim nudzić.