Daniel Leżoń – Warsztaty w Tarnowie 18.06.22r.

Warsztaty z Danielem Leżoniem już w sobotę 18.06 w Baila Studio Tarnów!

Każda osobowość zdarza się tylko raz na wieczność i nie jest jak posąg ale jak proces. To proces jest rzeźbą. Nie zostanie po nas bryła ale ruch, w który wprawiliśmy inne części rzeczywistości.

Daniel Leżoń - Artysta, tancerz, choreograf, aktor, pedagog.

Studiował teatr i taniec na Uniwersytecie w Derby, na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu, na Wydziale Reżyserii Dramatu PWST w Krakowie. Doskonalił się na warsztatch mistrzowskich m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Deltebre Dansa (Hiszpania), który zrealizował w ramach stypendium Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca. W tym roku zrealizował Kurs Wprowadzający do Metody Feldenkraisa (Anglia).
Zawodowo, od 2011 roku współpracuje z teatrem Stella Polaris z Norwegii jako tancerz i choreograf. W latach 2020-2021 koordynował Program Przestrzenie Sztuki Taniec w Katowicach. Zadebiutował w międzynarodowym projekcie ARTIL dla młodych choreografów, tworząc spektakl "Ścieżki światła". Aktor i tancerz w spektaklach: Iwona księżniczka Burgunda reż. E.Wyskoczyl (2014) Nowe Ateny reż. M. Gorczyński (2016), Bezdech, chor. S. Hefczyńska-Lewandowska (2017), Bal Manekinów, reż. J. Stuhr (2018), Rozkosz, chor.J. Lewandowski (2018), Dzień, chor. A.Nowakowska (2019), Orfeusz i Eurydyka(2019), reż. M.Piekorz, Tymczasem, chor. Anna Mikuła, Daniel Leżoń (2020), LEGREBI, reż. Per Spildra-Borg (2021), Wszystkie Litery Świata + (2021) chor. Daniel Leżoń.

Daniel prowadzi także projekt o nazwie Imspace: Imagination Space Center.

Daniel Leżoń, to tancerz, który przez długi czas mieszkał w Tarnowie, jednak obecnie uczestniczy w wielu spektaklach oraz prowadzi warsztaty w całej Polsce i  poza jej granicami, więc nie tak łatwo go tu spotkać.

Jednak już 18.06, będzie szansa, gdyż Daniel, poprowadzi w Baila Studio warsztaty, które opiera na swoim bogatym doświadczeniu, ale także pasji i swobodnych przemyśleniach.

 

Daniel Leżoń warsztaty w Tarnowie - Baila Studio

Daniel Leżoń, czeka na Was z:

Improwizacją

będziemy bawić się w rzeczywistość, stwarzać nowe zasady przestrzeni, tańczyć, odkrywać nowe warianty siebie. Pytanie przewodnie: JAK BYĆ SOBĄ WŚRÓD LUDZI? Czy kiedykolwiek nie jestem sobą? Podczas warsztatów będziemy wykorzystywać elementy technik tanecznych i aktorskich aby praktykować uważną, wielozmysłową percepcję, empatię i komunikatywność, pewność bycia sobą oraz twórczą postawę wobec rzeczywistości.

Kombinacją ruchów

będziemy tańczyć, stawiać sobie wyzwania i zagadki ruchowe. Zajęcia mają na celu poszerzanie obrazu siebie, PRZYPOMINANIE SOBIE MOŻLIWOŚCI MOTORYCZNYCH, które nie są na co dzień wykorzystywane. Sprawdzanie jak jeszcze inaczej mogę doświadczać siebie, jak różne mogę wyrażać stany? Taniec to wprawienie w ruch całego siebie - ciała, swojego wyobrażenie o sobie. To moment, w którym jesteśmy gotowi na rozwój, zmianę, transformację. Będzie intensywny, mocny i przestrzenny ruch zakorzeniony w głębokim odczuwaniu siebie. Zajęcia to fuzja Polskiej Techniki Tańca Współczesnego, Floorwork, elementów technik głębokich (Feldenkrais,BMC) improwizacji oraz metod aktorskich.

Percepcją

dzięki której poznajemy i eksplorujemy to co jest, co jest w nas zintegrowane, nasze możliwości i ograniczenia. Rozwijamy naturalną zdolność komunikacji niewerbalnej - czerpania z doświadczenia innych ludzi, rozumienia ich oraz samego siebie.

Ekspresją

generujemy nowe rozwiązania, stawiamy sobie wyzwania, poznajemy siebie w nowych sytuacjach, próbujemy nowych możliwości ruchowych, komponujemy komunikaty niewerbalne. Podejmujemy działania, aby zintegrować w sobie nowy ruch, temperament, wybraną cechę

PROGRAM ZAJĘĆ: (sobota 18.06.22 r.)

12:00 - 14:00 - wprowadzenie
14:00 - 15:00 - przerwa obiadowa
15:00 - 17:00 - kontynuacja

ZAPISY

Zapisy można dokonywać wybierając 2h blok albo 4h blok zajęć
Wyślij zgłoszenie na adres mailowy - kontakt@bailastudio.pl
W tytule podając - Daniel Leżon 18-06-2022
A w treści wiadomości:

  • Imię
  • Nazwisko
  • nr kontaktowy
  • Na którą godzinę się zapisujesz:

* wszystkie - 4h
* 2h (12:00 - 14:00)
* 2h ( 15:00 - 17:00)

CENNIK:

Koszt 2h zajęć to: 70 zł
Koszt 4h zajęć to: 120 zł
zaliczka gwarantująca miejsce dla 1 osoby: 40 zł

WAŻNA RZECZ DO ZAPAMIĘTANIA:
TYLKO WPŁATA ZALICZKI JEST GWARANCJĄ MIEJSCA

Wpłata na konto / bądź osobiście w Baila Studio Tańca
Nr konta: 43 1160 2202 0000 0004 8525 9990
Adres: Lwowska 43, 33-100 Tarnów
W tytule: zaliczka Daniel Leżon 18-06 + (Imię i nazwisko) / (imiona i nazwiska)

REGULAMIN

Jeżeli w ciągu 3 dni roboczych nie otrzymamy od Ciebie wpłaty zaliczki rezerwującej miejsce, zostaniesz usunięta/ty z listy głównej, a Twoje miejsce/a zwolnione
Nie ma możliwości zwrotu za wpłaconą zaliczkę rezerwującą miejsce (w przypadku nie wzięcia udziału w warsztatach) - istnieje możliwość przepisania wejścia na inna osobę