Українська версія (Wersja w języku Ukraińskim)

Darmowe zajęcia dla Ukraińców w Tarnowie

zajęcia dla Ukraińców w Tarnowie

Darmowe zajęcia taneczno-relaksacyjne dla obywateli Ukrainy oraz tylko w tę środę (16.03) - kursy języków: angielskiego i polskiego.

Jeżeli gościsz u siebie osobę z Ukrainy, lub znasz kogoś, kto zajmuje się pomaganiem im w naszym mieście, przekaż proszę, że Baila stoi otworem przed naszymi przyjaciółmi z Ukrainy.

W tę środę - 16 marca, organizujemy darmowe zajęcia dla Ukraińców w Tarnowie. Będzie to pierwsze spotkanie tego typu, więc będzie miało charakter rozpoznawczy, jednak planujemy cotygodniowo spotykać się w środy o godzinie 11 w Baila Studio Tańca Tarnów, przy Lwowskiej 43.

Kinga Staszków poprowadzi darmowe zajęcia dla Ukraińców w Tarnowie

Pierwsze zajęcia poprowadzi Kinga Staszków - instruktorka Zumby w naszym studio.

Kinga zgodziła się poprowadzić dla naszych gości zajęcia relaksacyjno-rozwojowe, które mają pomóc zwalczyć stres poprzez dokrwienie organizmu i napływ endorfin. Zajęcia fizyczne, to wspaniały sposób na integrację, okazja do dobrej zabawy, ale także zastrzyk zdrowia.

Tylko 16 marca:
Pomoc w nauce języka Polskiego i Angielskiego.

Oprócz Kingi, udało nam się zaprosić na tę środę osoby o zdolnościach lingwistycznych, które w miarę możliwości postarają się pomóc chętnym z nauką języków: Polskiego i Angielskiego.

Zapraszamy bardzo serdecznie na darmowe zajęcia dla Ukraińców w Tarnowie.

Spotkanie przewidziane jest dla osób dorosłych. Udział jest całkowicie bezpłatny.

Zapisz się:

    lub przyjdź w środę 0 11:00 na Lwowską 43 w Tarnowie.

    Jeżeli jesteś osobą, która mogłaby nieodpłatnie poprowadzić zajęcia fizyczne, lub kursy językowe - zapraszamy do kontaktu na: kontakt@bailastudio.pl.