image/svg+xml

Łukasz Midura

Instruktor: Salsa on1 - LA, Salsa on2

Tancerz i instruktor z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w prowadzeniu zajęć, jak i na scenie.

Jako tancerz sportowy uzyskał najwyższa klasę "S" w Salsie (IDO) wygrywając 7 razy mistrzostwa Polski oraz reprezentując wielokrotnie kraj na Mistrzostwach Europy i Świata, gdzie wywalczył 6 miejsce w Salsie w Parach (Sankt Petersburg) oraz wicemistrzostwo Europy (Płock).

Jako instruktor i performer prowadził zajęcia oraz występował na wielu krajowych i zagranicznych festiwalach takich jak Hamburg International Salsa Festival, Ełk Latin Festival, Latino Festiwal itd.).

Łukasz Midura - instruktor w Baila Studio Tańca

Łukasz Midura

Był tancerzem w ogólnopolskim spektaklu ,,7 wesel i co dalej" reżyserowanym przez Adama Kuze. Spektakl cieszył się bardzo dużą popularnością i był grany wielokrotnie w Łodzi.

Obecnie rozwija środowisko taneczne w Mielcu i Połańcu. Jest organizatorem największego w regionie festiwalu Salsy - Mielec Latin Weekend, którego pierwsza edycja okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i już trwają przygotowania do kolejnej.

Łukasz Midura - kilka słów od nas:

Ostatnio na zajęcia, które prowadzi Łukasz Midura, udał się nasz wysłannik Michał Matusz. Oto jego wrażenia:

Kochani byłem w czwartek na zajęciach u naszego mistrza Łukasza Midury, na zajęciach z izolacji.

Pierwszy raz byłem na zajęciach tego typu i byłem ciekaw jak to u Łukasza wygląda 😉 Zajęcia bardzo bardzo fajne, ciekawe i wartościowe 😉 Najpierw izolacje, potem układ na synchronizację ruchów i koordynację, potem troszkę baletu/ tańca współczesnego i na koniec rozciąganie i relaksacja 🥰 Jest tam grupka zaawansowanych Osób, która regularnie chodzi na te zajęcia i są naprawdę dobrzy ♥️

Ja pomimo tego, że byłem tam świeżynką, to mogłem mieć lekką obawę przed kompromitacją bo wśród uczestników zajęć były dwie moje dawne bachatowe Wychowanki Małgorzata Skruszeniec Aleksandra Panek no i obecna Krystyna Litwora oraz mój serdeczny przyjaciel Wojtuś, którzy już dają czadu na tych zajęciach 🥰 a ja dopiero zaczynam 😁 Ale zamierzam chodzić na te zajęcia regularnie bo są ogólnorozwojowe i dla każdego kto chce się rozwijać tanecznie i ruchowo.

Na początku trzeba do nich podejść z dystansem, bo rzeczywiście jeśli ktoś miał niewiele do czynienia z tańcem to może mu być ciężko, ale po dłuższym czasie regularnego uczestnictwa + wykonywania tych ćwiczeń w domu, efekty mogą być naprawdę imponujące 😉 Wspomnę jeszcze o tym, że często jeździmy po kongresach tanecznych za wszelkiego rodzaju gwiazdami a tu mamy prawdziwą naszą polską Gwiazdę i to tu na miejscu na zajęciach w Tarnowie 😉 Wykorzystajmy to...: czwartek godz 19:50 😉

Zobacz jak wyglądają zajęcia i warsztaty, które prowadzi Łukasz Midura: