Małgorzata Krzysica – Koncert w Tarnowie 10.04.2022

Małgorzata Krzysica Koncert w Baila Studio

Już 10 kwietnia o godzinie 16.30 w Baila Studio, Odbędzie się koncert Małgorzaty Krzysicy!

Mamy dla Was kolejne „Spotkanie z ciekawą osobą”. Tym razem będzie to kameralny koncert na którym zaśpiewa dla nas Małgorzata Krzysica. Będzie można osobiście porozmawiać z naszym Gościem, a także uzyskać unikatową dedykację na wydanych przez nią płytach, nawet takich, których nie można dostać w masowej sprzedaży.

Dochód z płyt zostanie przekazany na pomoc Uchodźcom z Ukrainy!

Miejsce: Baila Studio Tańca Tarnów, ul. Lwowska 43.
Kiedy: 16:30, 10.04.2022
Wstęp: 35zł, dla posiadaczy karnetów Baila – 30zł

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszy zakup biletów drogą mailową na: kontakt@bailastudio.pl lub pod numerem 608371017 (prosimy o kontakt - szczegóły w mailu zwrotnym). W dniu koncertu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

Małgorzata Krzysica

Już jako mała dziewczynka wiedziała kim chce zostać i pracowicie rozwijała swoją pasję.
Ukończyła Krakowską Szkołę Teatralną, broniąc dyplom pod okiem Prof. Jerzego Sthura.
Jest również Absolwentką Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, oraz Akademii Pedagogicznej.

Od lat współpracuje z Teatrem Ludowym w Krakowie, ale można ją było zobaczyć na deskach innych licznych Teatrów, jak Variete, Bagatela, Słowacki, Tarnowski…

Kobieta licznych talentów. Poza aktorstwem i śpiewaniem z wielkimi sukcesami prowadzi również zajęcia dla młodzieży, osób niepełnosprawnych i seniorów.
Szczególnie spełnia się w spektaklach muzycznych, gdzie potrafi wprowadzić widzów w intymny świat granych i śpiewanych tematów.

Każda z nagranych przez nią płyt różni się stylem i klimatem, ale też w każdej z nich można dostrzec cząstkę samej Małgorzaty.

Czasem poważnej, smutnej, lirycznej, a czasem energetycznej, radosnej, lekko frywolnej, oraz dostrzegającej piękno otaczającego ją świata.
Twórczość Małgorzaty jest różnorodna, przesycona całą paletą barw, podobnie, jak ona sama.

Czasem jest matką walczącą o codzienność, dbającą o dom i dzieci, z pasją uprawiającą ogród, a czasem artystką, pielęgnującą w sobie i widzach najgłębsze pokłady uczuć.

Zapraszamy do kontaktu na: kontakt@bailastudio.pl lub pod numerem 608371017 w celu rezerwacji.