image/svg+xml

Michał Matusz

Instruktor: Bachata

Michał Matusz jak sam mówi o sobie, półżartem półserio, ale bardziej serio... jest pionierem bachaty w Tarnowie.

Zauroczył się nią w 2013 roku w Krakowskiej szkole tańca LOFTtoDANCE, zaczął ją rozkręcać początkiem 2014 roku w Tarnowie, najpierw w jednej z najbardziej znanych, tarnowskich szkół tańca a następnie w założonej przez siebie szkole Inspire.

Michał Matusz - Instruktor Tańca Baila Studio Tarnów

Michał Matusz z partnerką - nowy prowadzący w Baila Studio Tańca Tarnów

W latach 2014-2016 wraz ze swoją Partnerką Pauliną Leżuchą uczestnik wielu kongresów tanecznych, gdzie mieli okazję uczestniczyć na warsztatach największych światowych gwiazd, w tym wielokrotnie u Daniel & Desire, Korke & Judith czy Andrea & Silva.

Wraz z Pauliną w Inspire wyszkolili wielu obecnych bachatowych tancerek i tancerzy, co sprawiło im wiele satysfakcji. A jedna z tancerek bardzo uzdolniona i ambitna Katarzyna Bartoszek prowadziła również z Michałem zajęcia.

W roku 2017 Michał zadecydował jednak ostatecznie o wycofaniu się ze świata tanecznego i zniknął na 5 lat by ponownie reaktywować się w naszej szkole z czego niezmiernie się cieszymy

Obecnie jak sam mówi skupia się na dawaniu radości z tańca każdemu i w każdym wieku, łącząc dobrą zabawę z dobrym warsztatem tanecznym jednak poziom zajęć zawsze stara się dostosować do swoich „studentów”/kursantów, bo jak lubi mawiać to instruktor jest dla ludzi a nie odwrotnie, bez kursantów nie ma instruktora.

Michał, nie zamyka się na żadne formy i style tańca, postanowił więc odwiedzić innych naszych instruktorów. Zobacz, co myśli o zajęciach, które prowadzi Łukasz Midura.


Zobacz co o sobie mówi Michał Matusz, jak również, co my mamy o nim do opowiedzenia: