O nas - nowoczesna Szkoła tańca w Tarnowie z wielkimi ambicjami.

Baila Studio powstało, ponieważ chcieliśmy założyć szkołę taneczną w Tarnowie w pełni na własnych zasadach.

 

O nas - Szkoła Tańca w Tarnowie Baila Studio

Chcieliśmy stworzyć miejsce do dzielenia się swoją taneczną pasją, poznawania nowych technik i stylów, ale w szczególności przestrzeń do spotkań z tanecznym światem.

W naszym studio, tańczymy po radość. Zabawę płynącą z tańca traktujemy priorytetowo, dlatego staramy się przygotować naszą ofertę tak, by każdy mógł wyrazić się na swój sposób.

Bardzo dziękujemy redakcji STARnowa.TV za niesamowity materiał z Targów Wiedzy, które organizowała Galeria Tarnovia. Opowiadaliśmy w nim o tym, jak działa nasza szkoła tańca w Tarnowie.

Monika Komorowska

Zaraża pozytywną energią i zawsze chodzi słoneczną stroną ulicy. Od dziecka bawi się tańcem, najpierw użytkowym, towarzyskim, disco, poprzez krótki epizod lindy hop, a od kilku lat gorącymi rytmami latynoskimi, salsą, kizombą, urbankizem i bachatą.

Realizując swoją pasję, ale także rozwijając ją u swoich synów, miała okazję zaobserwować pracę najróżniejszych szkół tańca w Polsce. Te doświadczenia, oraz mnóstwo zapału doprowadziły do powstania Baila Studio - szkoły tanecznej, łączącej ludzi w zabawie i radości, jaka płynie z tańca.

Monika, prowadzi także multiagencję ubezpieczeniową Multi-K, która ma swoją siedzibę przy Paderewskiego 13 w Tarnowie.

Monika Komorowska założycielka Baila Studio - Szkoła tańca w Tarnowie

Dariusz Sowiński założyciel Baila Studio - Szkoła Tańca w Tarnowie

Dariusz Sowiński

Daro, również jest założycielem naszego studio. Jego doświadczenie i znajomości w świecie tanecznym, pomogły zebrać ekipę tworzącą wspólnie coś więcej niż szkołę tańca -  miejsce do wyrażania emocji, szlifowania umiejętności, ale przede wszystkim, przestrzeń do dobrej zabawy i obcowania z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Daro, prowadzi również zajęcia z Salsy Cubany w naszym studio.