Dodatkowe zajęcia taneczne w Tarnowie.

Jesteśmy otwarci na propozycje! Oprócz naszych cyklicznych kursów tanecznych, istnieje możliwość zorganizowania zupełnie osobnych zajęć. Chętnie posłużymy pomocą w organizacji spotkań z naszymi instruktorami, jednak można także wynająć naszą salę wygodnie usytuowaną w Tarnowie, przy ulicy Lwowskiej 43.

Instruktorzy, prowadzący zajęcia taneczne w Tarnowie. Ekipa Baila studio

Indywidualne kursy tańców latynoskich. oraz towarzyskich jak również zajęcia ogólnorozwojowe.

każdy z naszych tańców możemy zaoferować w formie zajęć indywidualnych. Nasi trenerzy nauczą danego tańca od podstaw, lub pomogą Ci doszlifować swoje umiejętności.

Wybierz coś z naszej oferty:

 

*  Jeżeli na liście, nie ma Twojego ulubionego tańca, skontaktuj się z nami. Nasi instruktorzy, specjalizują się w wielu nie wymienionych powyżej technikach a w razie potrzeby mamy kontakty do wielu osób z Polskiego (i nie tylko)  środowiska tanecznego.

Grupowe kursy i zajęcia taneczne w Tarnowie.

Jesteśmy otwarci na współpracę także z grupami. Jeżeli potrzebna jest choreografia, lub kurs dla całego zespołu, zapraszamy do kontaktu.

Sala do wynajęcia na szkolenia, spotkania biznesowe, imprezy, bankiety, oraz inne wydarzenia.

Nasze studio, przy Lwowskiej 43, nadaje się idealnie do mniej i bardziej oficjalnych spotkań. Dzięki lustrom na jednej ze ścian, regulowanemu oświetleniu i niepowtarzalnemu klimatowi, nada się również do sesji zdjęciowych i nagraniowych. Dostępny u nas projektor, pomoże w prezentacjach. Dostępne są również dwie toalety i kuchnia.

Informację w jakich godzinach sala jest dostępna w tygodniu, można znaleźć w naszym grafiku. W celu rezerwacji, lub zapoznania się z dostępnością sali podczas weekendów, zapraszamy do kontaktu.