Urodziny Baila – Dziękujemy, że jesteście z nami już od roku.

Urodziny Baila Studio

Daro Sowiński trzyma tort przygotowany na urodziny Baila Studio

Już rok za nami. Bardzo wyjątkowy, bo pierwszy. Z tego powodu chcieliśmy podziękować za wspólnie spędzony czas, oraz za przybycie na nasze urodziny.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie, za moc, jaka płynie z Waszego wsparcia, za wszystkie wspaniałe chwile, przetańczone układy, wspólne zajęcia imprezy i warsztaty.

Przez ten rok staraliśmy się jak najwięcej słuchać. Dostosowywać nasz grafik, oraz ofertę, żeby jak najlepiej spełnić Wasze oczekiwania.

Jednak nie planujemy zasypywać gruszek w popiele. Chcemy, żeby nasze studio tańca, dawało radość każdemu w jak największym stopniu, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za każdą opinię.
Zawsze jesteśmy dostępni w naszym studio, przy Lwowskiej 43 w Tarnowie, jednak zachęcamy także do podzielenia się swoimi wrażeniami na facebooku, oraz mapach google - recenzje te, pomogą nam dotrzeć do jeszcze większej liczby tanecznych zapaleńców.

urodziny Baila Studio Tarnów - Monika i Daro

Naszym Przyjaciołom, Uczestnikom zajęć, Instruktorom, Raise Your Media, oraz sobie nawzajem bardzo serdecznie
DZIĘKUJEMY!

Ekipa. która przybyła na urodziny Baila Studio Tarnów - dziękujemy

Urodziny były szalone, jesteście niesamowici!

Nawet w tych dziwnych czasach z Baila Studio, zawsze wyjdziesz tanecznym krokiem! Taniec jest w każdym, daje radość i tego życzymy Wam i sobie!