Warsztaty świadomości, mechaniki i płynności ruchu z Jorge i Łukaszem!

Już 28 listopada, odbędą się w Baila Studio niezwykłe warsztaty świadomości, mechaniki i płynności ruchu, prowadzone przez Jorge Curieses de las Heras oraz Łukasza Midurę. Ich łączone zajęcia, dotyczyć będą technik pracy nad usprawnianiem jakości ruchu.

Warsztaty przygotowane są dla osób uprawiających jogę, ćwiczących różne style taneczne, ale także dla tych, którzy chcą poprawić swoją sprawność ruchową. Zestaw ćwiczeń, przygotowany przez naszych instruktorów, może służyć jako podstawa do rozwijania bardziej zaawansowanych technik dlatego jest to świetny wybór niezależnie od preferowanych stylów, czy dyscyplin.

Termin: 28.11.2021. (niedziela) godz. 16.00

Plan Warsztatów | Workshops plan:

Jorge

1h - Basic techniques of body management:
- breathing
- alignment

Łukasz

1.5h - control your body and create your move
- body control - isolations
- introduction to bodymovement

Jorge

0:30 - How to restore your body after efford
Final relax

Koszt - 60zł (dla posiadaczy karnetów Baila - 55zł )
Zgłoszenia przyjmujemy do 26.11.21r. lub wyczerpania miejsc.

Zapisz się na nasze wydarzenie na facebooku,
albo skontaktuj się z nami:
608-371-017
kontakt@bailastudio.pl

Już po Warsztatach... Zobacz relacje:

Instruktorzy warsztatów świadomości, mechaniki i płynności ruchu:

Jorge Curieses de las Heras - warsztaty świadomości ruchu W Baila Studio Tańca Tarnów

Jorge Curieses de las Heras

Studiował filozofię na Uniwersytecie Autonomicznym w Madrycie i na Uniwersytecie Padewskim (Włochy) ze specjalnością filozofia sztuki. Jest również absolwentem Centrum Nowych Twórców w Madrycie, gdzie kształcił się w zakresie aktorstwa dramatycznego. Przez dwanaście lat był dyrektorem artystycznym dwóch teatrów w stolicy Hiszpanii: La Escalera de Jacob i Teatros Luchana.
Swoje zainteresowanie teatrem sakralnym i filozofią religii poszerzał poprzez liczne podróże do Indii, Birmy i Bali oraz wieloletnią praktykę jogi.

Studiował różne metody:

  • Yoga Shivananda, Madryt, 4 lata
  • Shadak, Szkoła medytacji Ramiro Calle w Madrycie, 2 lata
  • Árati Yoga, Madryt, 2 lata
  • Ashtangha Yoga, Madryt, 1 rok

Wreszcie swoje miejsce znalazł w szkole hatha jogi integralnej Aushadhi, prowadzonej przez Evę Espeitę i Martę Espeitę w Madrycie, gdzie oprócz codziennej praktyki i odosobnień, przez cztery lata zgłębiał swoją wiedzę i umiejętności na specjalistycznych kursach: Metoda medytacji Antar Mouna (Cisza wewnętrzna), Hatha joga integralna, Kundalini joga i Kriya joga. Uwieńczeniem tego procesu były dwa lata pracy jako nauczyciel jogi i medytacji w Aushadhi.

Łukasz Midura - prowadzący warsztaty świadomości mechaniki i płynności ruchu w Tarnowie

Łukasz Midura

To osoba, której taniec, wypełnia całe życie. Zaraża on pasją do Salsy od wielu lat. Uśmiechnięty i otwarty, oraz zawsze pełny energii przekazuje swoją wiedzę zarówno początkującym jak i tym bardziej zaawansowanym tancerzom w wielu miejscach w Polsce i nie tylko.
Uzyskał najwyższa klasę "S" w Salsie (IDO) wygrywając aż 7 razy mistrzostwa Polski (w kategoriach jak Salsy Solo mężczyzn i Salsy w parach dorosłych).
Wielokrotnie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Europy i Świata, gdzie udało mu się wywalczyć: 6 miejsce - Salsa w Parach (Sankt Petersburg) oraz wicemistrzostwo Europy (Płock).

Jako instruktor i performer, czynnie prowadzi zajęcia (Łukasz Midura, prowadzi między innymi zajęcia z salsy w naszym studio) oraz występuje na wielu krajowych i zagranicznych festiwalach takich jak Hamburg International Salsa Festival, Ełk Latin Festival, Latino Festiwal itd.) oraz na wyjazdowych warsztatach w Casenatico (Włochy) czy Lloret del Mar (Hiszpania). Był również tancerzem w ogólnopolskim spektaklu ,,7 wesel i co dalej" reżyserowanym przez Adama Kuze.